Romantik Burçlarromantik-burclar

Duygusal ve romantik burçlar hangileridir?

Her insanın karakteri gereği sergilediği bir tavır olduğu gibi burcunun özelliklerinden etkilenerek bir takım tutumlar edindiği durumlar da var olmaktadır. Bu durumlar içerisinde özellikle ilişkiler söz konusu olduğunda kişilerin göstermiş olduğu tavırlara hem kendi karakteristik özellikleri hem de burcunun etkileri örnek olarak gösterilmektedir.

Durum böyle olunca, ilişkiler konusunda burçların etkileri incelenmiş ve her burcun kendine göre romantiklik seviyesi şu şekilde özetlenmiştir;

Boğa burcu : Kendinizi hem duygusal olarak hem de özel bir cinsel yaşam açısından son derece mutlu ve mesut hissetmek adına ilişkide bulunmanız gereken burçlar boğa burçlarıdır. Bu burçlar her ne kadar sakin yapılı olsalar da hem kadını hem de erkeği özel yaşantılarında inanılmaz aktif ve ihtiraslı olabilmektedirler.

Koç burcu : Hem koç burcu kadını hem de koç burcu erkeği, aşık oldukları zaman gözleri ilişkilerinden ve mutluluklarından başka bir şey görmez hale gelmektedirler. Oldukça keyifli ve özel hissedilebilecek ilişkiler yaşanmak isteniyorsa mutlaka koç burcu bir kişiyle bir şeylere başlanması denenmelidir.

Yengeç burcu : Zaten bu burcun temelinde duygusallığın olması, her iki cinsiyet için de bu burçlarla bir beraberlik yaşanırken ne kadar duygu dolu bir ilişki sürdürülebileceğinin garantisini vermektedir. Hem güçlü hafızaları, hem de olaylara ekstradan önem ve değer verebilecek kişiler olmaları onları ilişki için tercih edilebilir isimler yapmaktadır.

İkizler burcu : İkizler burcu insanları, ilişkilerinde tamamen karşılarındakinin tutum ve düşüncelerine göre hareket etmektedirler. Yani bir ikizler burcu insanıyla eğlenceli bir ilişki de, daha ciddi tavırlarla yürüyen bir ilişki de veya sürekli gerginlik çıkabilecek bir ilişki de yaşamanız mümkün olmaktadır.

Başak burcu : Zaten kafasında kurmaya ve olayları didiklemeye müsait bir burç olmasından dolayı, başak burcu insanlarıyla çok sağlıklı ilişkiler kurulabilmesi konusunda muallaklar vardır. Sadece içleri temiz duygularla dolu olduklarından onların samimiyetine ve sevgisine güvenmeniz yeterli olacaktır.

Aslan burcu : Aslanların yaşadıkları aşklar da ilişkiler de olay olacak cinslerdendir. Çünkü bu burçlar gösterişi ve abartı duygu durumlarını oldukça sevmektedirler. Her ilişkilerinde yoğun duygu hissetmeyi beklemek onlar için olmazsa olmazlardandır.

Terazi burcu : Hayatını aşka aşık bir şekilde geçiren burçlar terazi burçlarına mensup kişilerdir. Oldukça yoğun duygular arasında yaşanan bu ilişkilerde en önemli nokta ilişkinin heyecanının hep zirvede tutulmaya çalışılmasıdır.

Akrep burcu : Akrep burçlarının ilişkilerindeki romantikliği tamamen karşısındakinin davranışlarına ve duygularını ne kadar belli edip etmediğine bağlıdır. Özellikle kontrol edilmekten nefret eden akrep burçlarının ilişkileri sürecinde mümkün olduğunca rahat bırakılmaları gerekmektedir.

Yay burcu : Bir yay burcuyla ilişki yürütebilmek oldukça zor bir durumdur. Çünkü kendisinin sürekli olarak sorumsuzlukları, özel günleri unutması ve duygularını yeterli derecede belli edememesi durumu peyda olabilir. Bu nedenle mümkün oldukça sabırlı kişilerin bu hurçlarla bir ilişkiye başlaması tavsiye edilir.

Oğlak burcu : Burçlar arasında ilişki konusunda en güvenilir isimler arasında oğlak burçları gösterilmektedir. Bu burçtaki insanlar ilişkilerinde oldukça güven verici olup, sevdiği insanın her daim yanında olduğuna dair inandırıcılık sergilemektedir.

Kova burcu : Standart ilişkilerden hoşlanmayan kova burçları, birlikte oldukları insanları ilginç zamanlarda ufak ya da büyük şeylerle mutlu etmekten hoşlanmaktadırlar. İstediği an romantik, istediği an daha düz bir insan olabilmektedir.

Balık burcu : Balık burcu son derece empati yapabilen burçlar arasındadır. Hem romantik hem de duygusal bir eş olabilen balık burçları ciddi ilişkiler için aranılan isimler arasındadır.

GENEL içinde yayınlandı