Dünyanın satılık olan adalarısatılık adalar

Dünyada satın alabileceğiniz çok şey var. Ev, araba, elektronik eşyalar, mobilya, mücevher gibi. Fakat, hiçbir ada satın almayı düşünüz mü? Dünyada satılık pek çok ada var. İşte, bu satılık adaları listeleyelim istedik.

Fakat, Türkiye’de de satılık bir ada olduğunu biliyor muydunuz? İşte, dünyanın satılık adaları ;

kosta riko

Punta Guiones Yarımadası, Kosta Rika, 22.5 milyon dolar ;

Adaya 10 kilometre mesafede Nosara havalimanı vardır. Basamaklı çeşmeleri, pembe plajı ile içinde denize 200 metre mesafede bir ev de vardır. Dinlenmek ve huzur bulmak için çok güzel bir adadır.

marmaris

Marmaris adası, Türkiye 23 milyon dolar ;

Marmaris kumsalında olan ada, Küçük Marmaris adası olarak geçiyor. İçinde ev, su ve elektrik var. Telefon ve bol ağaçlı olan ada, Yunan adalarına yakındır. Ege denizinin muhteşem manzarası ve huzurlu ortam arayanlar için bir nimettir. Fakat, ada kimin ve kim tarafından satılıyor bilmiyoruz.

virgin adası

Büyük Hans Lollik, Virgin Adaları 30 milyon dolar ;

Küçük Antillere sıkışan bir adadır. Cyril E. King havalimanına 6 kilometre mesafededir. Beş yüz dönümlük ada, altın kumlu plajları ve 360 derecelik panaromik manzarası ile muhteşemdir.

bahamalar

Darby adası, Bahamalar 40 milyon dolar ;

Karyipler’de olan Bahamaların en güzel adalarındandır. Özel plajları, balıkçılık ve yelkencilik gibi pek çok olanağı vardır. 20 bin metrekaredir. İçinde, 1938 yılında inşa edilmiş bir ev vardır. 300 adanın tam ortasındadır. Başkente yaklaşık 90 kilometre mesafededir.

amerika

Shelter Island, Montana 60 milyon dolar ;

24 dönümdür. Katı granit kayalardan oluşmuştur. Göl manzarası ve içinde Glacier Ulusal parkı vardır. İçinde, beş yatak odalı sekiz banyolu bir ev de bulunmaktadır.

tayland

Rangyai Adası, Tayland 160 milyon dolar ;

Phuket adasına beş dakika mesafededir. 110 dönümlüktür. Beyaz plajları ile elektrik, su ve jeneratörü vardır. Her şeyi ile muhteşemdir. Denizi, kumu ile satılığa çıkarılan bu ada en güzel satılık ada kabul ediliyor.

GENEL içinde yayınlandı